Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Kärde Kuldkivi tunnustamisega alustasime 2015 aastal tänu V. - P. Põldma ettepanekule tänada kogukonna eriti abivalmis ja tublisid inimesi. Külaselts ja kogukond on igal aastal valinud tunnustamiseks inimese enda seast, kes kuidagi eriti silma paistnud. Saad nendega tutvuda siin pildigaleriis.

Kärde Kuldkivi 2020/2021

Aeg on märgata ja tunnustada! Taas on meil võimalus tänada kogukonna tublisid, kes oma vabatahtliku tööga on kaasa aidanud elukeskkonna paranemisele, andnud panuse külaelu ühiste ürituste kordaminekuks, pakkunud välja edasiviivaid ideid ja aidanud neid ellu viia.

Sul on võimalus osaleda ja maailma paremaks muuta. Anna teada selle inimese nimi, kes sinu arvates on viimase aasta jooksul kogukonna elu rõõmsamaks teinud, loonud ilu, on uusi traditsioone algatanud, märganud teise muret ja aidanud, seisnud Kärde õiguste ja väärtuste eest, inspireerinud koos tegutsema, toetanud noori, et nad ei lahkuks meie külast. Märka inimest, kes lihtsalt andnud kogukonna heaks endast rohkem kui sa ise.

Sellistele inimestele ongi märkamine ja siiras tänamine suurim tasu! Panus kogukonnale - see on ju vabatahtlik ja omakasupüüdmatu otsus.

Kärde Kuldkivi ja teised tänud antakse kätte tavaliselt aasta alguses Sõbrapäeval. Seniks, vaata ja märka, keda Sina tahad esile tõsta, tänada ja kiituseks vahva Kuldkivi taies välja anda.

Saada e-kiri oma ettepanekuga (kandidaadi ees- ja perekonnanimi) ja põhjendusega info@kardekula.eu .