Kärde Kuldkivi 2016

11.2.2017 sõbrapäeva peol andsime kogukonna poolt Kärde Kuldkivi 2016 tunnustuse üle. Kärde Kuldkivi valib igal aastal meie kogukond. Hääletamine on salajane ja kõigil võimalus selles osaleda. Kuldkivi tiitli saab inimene, kes on eelmisel aastal panustanud oma aega ja tööd külaseltsi, kogukonna heaks; olnud ürituste algataja ja elluviija, aidanud rikastada meie elu, märganud ja aidanud. 

Nominente oli 6: Anne Rääsk; Anneli Õim; Endel Aare; Jüri Ansberg; Pille Härma; Ülo-Matti Millend. Kokku hääletasid 30 inimest meie kogukonnast. 

Kuldkivi andsid üle 2014 aasta Kuldkivi Taavi Tõnts ja 2015 aasta Kuldkivi Marve Millend. Enim hääli sai inimene, kes tunneb kõiki külas ja teda tuntakse, tunnevad nii suured kui väikesed tegelased. Ta on väle, tugev ja väga töökas, rõõmsameelne ja julge suhtleja. Ta armastab oma rasket tööd, on heasüdamlik, hooliv, märkab abivajajaid, ise samal ajal jäädes tagasihoidlikuks. Armastab sporti teha, on lojaalne sõber ja seltskonnas alati naerusuine. Tal on ilus kodu ja aed, tähendab peab lugu korrast ja naudib enda ümber ilu ja hubasust. Kauni külakeskuse eest peab hoolt ja panustab täiega. Oskab imemaitsvat koduleiba küpsetada ja tema muffineid on külaseltsilised saanud korduvalt maitsta. 

Aasta 2016 Kärde Kuldkivi sai  Anneli Õim.  Palju õnne, tervist ja reibast meelt!